Отзывы – Рекомендации свадебного фотографа – Peloton Studio

ОТЗЫВЫ
Написать отзыв
Cтраницы: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Имя: Michalina i Kamil
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Oława
Комментарий: Z całego serca polecamy peloton studio! Fotograf wprowadzał wesołą atmosferę w tym stresującym dla nas dniu. Wszyscy goście wspominali szalonego, wesołego fotografa. Dzieki temu zdjęcia wyszły cudowne. Odczuliśmy że jest to jego pasja, nie tylko praca, podczas sesji chciał pojechać w jak największą ilość miejsc żeby powstał piękny album.
28.10.2019 22:42:09

Имя: Paulina & Łukasz
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Gdańsk + Wrocław
Комментарий: Z Serhiyem mieliśmy do czynienie na ślubie znajomych i już wtedy spodobała nam się energia i pasja, z jaką podchodzi do fotografii. Potem spotkaliśmy Serhiya na targach ślubnych, gdzie zobaczyliśmy zapierające dech w piersiach efekty jego pracy. Bez chwili zawahania podjęliśmy decyzję. To była oczywiście najlepsza decyzja. Współpraca przebiegała od początku do końca na najwyższym i profesjonalnym poziomie. Serhiy to profesjonalista najwyższej klasy, ale przy tym również świetny człowiek, z którym można porozmawiać. Do tego co robi, podchodzi z pasją, energią i uczuciem. Miał wiele ciekawych pomysłów na ujęcia, które chętnie realizowaliśmy, aby później zobaczyć fantastyczne efekty w postaci super albumu ze zdjęciami oraz pięknych zdjęć z całej imprezy i plenerów. Podsumowując, Serhiy to najlepszy wybór, a efekty naszej współpracy przeszły nasze oczekiwania. Super człowiek, świetny fotograf, pełen ciekawych pomysłów, dający z siebie 110%. Gorąco polecamy !
04.10.2019 15:35:16

Имя: Dominika i Łukasz
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Bolesławiec
Комментарий: Serhiya wybraliśmy przez portal wesele z klasą, po obejrzeniu portfolia zgodnie podjeliśmy decyzję że nikogo innego nie szukamy I to musi być on ! Niesamowity fotograf, terminowy a przede wszystkim pomocny. Zdjęcia które dostaliśmy z sesji narzeczenskiej I z dnia ślubu są poprostu przepiękne A fotoksiążka to marzenie każdy kto ogląda nam zazdrości. Bardzo polecam każdemu Serhiya kto chce mieć piękną pamiątkę na całe życie!!!!
03.09.2019 21:23:55

Имя: Aneta
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Bolesławiec
Комментарий: Nasz pierwszy kontakt z Peloton Studio miał miejsce podczas Targów Ślubnych we Wrocławiu, podczas których rozglądaliśmy się z ówczesnym narzeczonym za fotografem i kamerzystą. Stoisko Serhiya od razu rzucało się w oczy na tle innych ofert – te zdjęcia, kadry, kolory, miejsca były po prostu inne, ciekawsze, bardziej tajemnicze, wyrażały więcej emocji. Mimo, że nie jesteśmy z mężem osobami w gorącej wodzie kąpanymi i wszelkie decyzje wolimy na spokojnie przemyśleć, to wychodząc z targów oboje stwierdziliśmy, że „mamy fotografa”! Decyzji nigdy nie pożałowaliśmy, a Serhiya cenimy przede wszystkim za: - PROFESJONALIZM i jego podejście do pracy, wcześniejsze uzgadnianie i dopytywanie o szczegóły by nic nie umknęło, nie wyszło poza kadr (np. podnoszenia w tańcu oraz wszystkie ślubne “wymysły”). - ZAANGAŻOWANIE – marzy się wam sesja w górach, nad morzem, za granicą? Dla Serhiya to żaden problem, co więcej, pojedzie, sprawdzi plener przed umówionym terminem. - OTWARTOŚĆ I POCZUCIE HUMORU = 0 STRESU PRZED OBIEKTYWEM! – dla Serhiya nie ma barier kulturowych, językowych, wiekowych itp., rozbawi największych ponuraków, a jego żarciki są przez rodzinę bardzo pozytywnie wspominane do dziś. Każdy z gości pytał gdzie znaleźliśmy takiego fotografa. Tak pozytywnie zakręconych ludzi powinni klonować! - DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY – on po prostu nie odpuszcza: poprawi sukienkę, zaproponuje pozę, ustawi, wyjaśni, pokaże itp. Fotograf na niezwykły dar patrzenia, łączenia kolorów, kształtów, a jego ekspozycja, kadry oraz gra światłem świadczą o wysokiej wrażliwości artystycznej, pasji i umiejętnościach. - UWAŻNOŚĆ – Mimo, że nie znaliśmy się z Serhiyem wcześniej, po oddaniu albumu wraz ze zdjęciami czujemy się jakby prześwietlił nas na wylot lub znał nas co najmniej ze sto lat.. Fotograf bezbłędnie odczytał naszą wrażliwość, poziom estetyki oraz to co nam w duszy gra – jesteśmy bardzo zadowoleni z albumów, które nie dość, że zachowały chronologię wydarzeń, to jeszcze zostały połączone według miejsc i barw. Papier, okładka, wykonanie tylko potwierdzają PERFEKCJONIZM fotografa (Serhiy, to się leczy! ;) - CIERPLIWOŚĆ – zero poganiania, zero frustracji, zero problemów, zero stresów. Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Peloton Studio, z czystym sumieniem polecamy!
24.07.2019 20:45:44

Имя: Robert
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Wrocław
Комментарий: Pełen profesjonalizm, terminowość i niezwykły efekt sesji w górach. Albumy ślubne robią niesamowite wrażenie. Gorąco polecam osobom pragnącym czegoś więcej niż tylko zdjęć.
24.07.2019 15:49:44

Имя: Andreas & Sylvia Gnirs
Событие: Wedding
Услуга: Photo session
Город: Wroclaw / Dresden
Комментарий: Nochmals vielen Dank an Serhiy! Absolute Empfehlung | Super-Fotograf | Schöne Bilder | Hochprofessionell! Ich kann Serhiy nicht oft genug für unsere Hochzeit selbst und für das After-Wedding Shooting danken! Seine Bilder sind einfach magisch und haben einen Touch aus einem Märchen! Das mitgelieferte Fotobuch ist einfach nur der Wahnsinn! Wir haben bisher noch kein vergleichbares Fotobuch gesehen. Es war uns eine große Freude Serhiy kennen lernen zu dürfen.
02.05.2019 17:12:50

Имя: Daria & Jarek
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Środa Śląska
Комментарий: Serhiy jest niesamowitym fotografem. Jego zdjęcia mają w sobie magię. Są jedyne w swoim rodzaju. Na zdjęciach z naszego ślubu i wesela uwiecznił cały przekrój emocji, które towarzyszyły nam w tym wyjątkowym dniu - uważamy, że kamerzysta jest całkowicie zbędny. Zarówno my, jak i nasi goście, jesteśmy zachwyceni efektem jego pracy i nim samym, bo Serhiy to bardzo otwarty i pozytywny człowiek. Potrafi znakomicie wyczuć osobowość, temperament, energię młodej pary i doskonale się do niej dopasować. Nasza sesja odbyła się w dniu ślubu. Trwała około 2 godzin, a mimo to zdjęcia wyglądają tak, jakby zostało im poświęcone znacznie więcej czasu. Jednak zupełnie nas to nie dziwi, gdyż Serhiy jest prawdziwym profesjonalistą. Widać, że praca jest jego pasją. Co istotne, dotrzymuje umówionych terminów, nie ma problemów z uzyskaniem żadnych informacji, jest z nim pełen kontakt – od chwili pierwszego spotkania do odbioru tych najpiękniejszych zdjęć.
11.02.2019 20:19:30

Имя: Angelika i Artur
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Bogatynia
Комментарий: Pierwsze nasze spotkanie miało miejsce podczas Targów Ślubnych we Wrocławiu, już wtedy powiedziałam, do przyszłego męża, że nie wiem jak on to zrobi, ale ja chcę TEGO fotografa. Skoro życie to bajka, a ja jestem jak Alicja w Krainie Czarów, tak współpraca z Serhiy to spełnienie marzeń. Jest to fotograf pełen pasji, oddania i poświęcenie sprawie, zaangażował wszystkich gości do wspólnej zabawy, która pozwoliła stworzyć piękną pamiątkę. Z czystym sumieniem mogę polecić Serhiy jako fotografa każdemu kto oczekuje od zdjęć czegoś więcej, a nie tylko zwykłych ujęć. Dziękujemy Ci za współpracę i do zobaczenia na następnej imprezie!
03.02.2019 19:19:46

Имя: Adam Wioleta
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Zakopane
Комментарий: Serghiy, bardzo cieszymy się że spotkaliśmy Cię na Targach Ślubnych w Opolu. Twoje zdjęcia odrazu przykuły naszą uwagę. Jesteś profesjonalistą i niesamowite jest to ile serca wkładasz w to co robisz. Zdjęcia są przepiękne a album to BAJKA (oglądam po kilka razy dziennie). Dziękujemy Ci za tą cudowną BAJKĘ, za całą organizację wyjazdu w plener, za dobry humor i miłą atmosferę oraz za dodanie nam energii kiedy chcieliśmy zrezygnować z nocnej sesji w Krakowie z powodu zmęczenia. Warto było powalczyć jeszcze do drugiej w nocy bo efekt jest po prostu niesamowity. Nie wyobrażamy sobie żeby tych zdjęć mogło brakować w tej naszej BAJCE. Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy!!! Wioleta & Adam
04.01.2019 19:57:46

Имя: K&E
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: okolice Wrocławia
Комментарий: Przed naszym wielkim dniem odwiedziliśmy Targi Ślubne w Hali Stulecia. Przeszliśmy wszystkie stanowiska, oglądając dziesiątki albumów. Zdjęcia były ładne, ale właściwie takie same: jak dla nas brakowało im "tego czegoś". Zrezygnowani podeszliśmy dosłownie do ostatniego fotografa. Tylko rzuciliśmy okiem na zdjęcia i już wiedzieliśmy, że to jest to: musimy koniecznie mieć Peloton Studio na naszym ślubie! I nie myliliśmy się: Serhiy to człowiek z wielkim poczuciem humoru, pasją, klasą, zaangażowaniem, a przede wszystkim PROFESJONALISTA. Przed weselem kilkakrotnie dzwonił, żeby ustalić wszystkie szczegóły, przyjechał na miejsce wcześniej, miał zapasowy sprzęt, wykazywał się ogromną inicjatywą i kreatywnością, a na końcu dosłownie „zrobił“ nam wesele: rozbawiał gości tak, że kuzyni wciąż cytują jego teksty na spotkaniach rodzinnych. Sesja ślubna z tym fotografem to istne szaleństwo :D Serhiy „męczył“ nas 11 godzin, prawie do północy, żadnego zdjęcia nie odpuścił, dopóki nie stwierdził, że jest „zajebiście“. Na szczęście zarażał przy tym przez cały czas swoim niesamowitym poczuciem humoru i przyjaznym nastawieniem. Po 22:00 myśleliśmy, że zaśniemy na stojąco, a na zdjęciach w ogóle nie widać naszego zmęczenia! Efekt tych wysiłków przeszedł najśmielsze oczekiwania: nasz album ślubny zwala z nóg, szczególnie znajomych, którzy znają się na fotografii, papierze, druku itp. Taka właśnie powinna być pamiątka na całe życie: niebanalna, artystyczna, zrobiona z klasą, smakiem i pasją. Reasumując, polecamy najbardziej wybrednym oraz wszystkim, którzy potrafią docenić jakość i profesjonalizm
02.12.2018 18:58:47

Имя: Konrad Janicki
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Wrocław
Комментарий: Wielki pasjonata swojej pracy! Serhyi był fotografem na naszym ślubie, zdjęcia wykonane perfekcyjnie. Bardzo przypadł nam oraz gościom do gustu - Wesoły, z dużym poczuciem humoru, pozostający przy tym profesjonalistą w każdym calu. Sesja zdjęciowa rewelacyjna. Serhyi wcześniej odwiedził miejsce sesji zdjęciowej, przygotował wszystko w najlepszy możliwy sposób. Sama sesja bardzo udana i przyjemna pozostanie na długo w naszej pamięci :) Serdecznie Polecamy !!!
27.11.2018 11:58:35

Имя: Alina i Przemek
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Kluczbork
Комментарий: Serhyi to świetny fotograf! Ma bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy i angażuje się w to, co robi. Przed weselem kontaktował się, aby dogadać szczegóły - o której godzinie makijaż, przygotowania, błogosławieństwo itp. Na imprezie goście czuli się przy nim swobodnie, nawiązał z nimi współpracę bez problemu. Ścianka z gadżetami była niezłą atrakcją, wszyscy goście pytali, skąd wzięliśmy fotografa. Sesja plenerowa jest jak z bajki - opisaliśmy, jak wg nas powinna wyglądać, dogadaliśmy miejsce - w rezultacie efekt jest niesamowity. Tutaj trzeba zaznaczyć, że Serhyi jest osobą, której nie są straszne wielogodzinne wędrówki po górach - sam zachęca do kolejnych ujęć, żeby uzyskać oczekiwany efekt. Fotoksiążka jest przepiękna, każdy kto ją oglądał jest zachwycony. Zdecydowanie polecamy!
21.11.2018 21:18:26

Имя: Angelika i Łukasz
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Wrocław
Комментарий: Doskonały fotograf pełen pasji i profesjonalizmu. Świetny sprzęt i przygotowanie do pracy. Niesamowicie sympatyczny człowiek, zawsze uśmiechnięty i otwarty na sugestie. Na weselu okazał się prawdziwą atrakcją podczas zdjęć przy ściance (super zamiennik fotobudki), potrafił rozbawić i fajnie ustwić ludzi, posiada fajne gadżety. Jako fotograf w kościele i na weselu cichy i zawsze tam,gdzie powinien być, mimo, że nie wchodził nam w drogę. Sesja poślubna to super przygoda w bardzo miłym towarzystwie. Zdjęcia są fantastyczne, profesjonalne i artystyczne. Piękna fotoksiążka. Nie znamy lepszego, wart swojej ceny. Skorzystamy z jego usług jak tylko będzie kolejna okazja. Z czystym sumieniem polecamy!! :)
15.11.2018 23:57:28

Имя: Monika i Michał
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Wrocław
Комментарий: Gorąco polecamy Studio Peloton. Na Serhiy’a Prylutskyy’ego trafiliśmy na Targach Ślubnych w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jego albumy zrobiły na nas ogromne wrażenie, dlatego nie mieliśmy problemu z podjęciem decyzji, któremu fotografowi powierzyć uwiecznienie dnia naszego ślubu. Nie zawiedliśmy się! Serhiy jest profesjonalistą, który potrafi zadbać o każdy szczegół. Przed ślubem kontaktowaliśmy się wielokrotnie, aby dopiąć wszystkie detale. W dzień ceremonii przybył dużo wcześniej na miejsce, aby całość przygotować, zarówno na sali weselnej jak i do sfotografowania przygotowań Pary Młodej. Serhiy jest osobą z głową pełną pomysłów. Zdjęcia na ściance z rekwizytami podczas wesela wyszły rewelacyjnie. Wszyscy goście byli zachwyceni . Zachęcał ludzi do pozowania tak, aby uzyskać jak najlepsze ujęcia podczas całej imprezy. Pełen energii i uśmiechu od razu zyskał sympatię naszej rodziny i znajomych. Na sesję ślubną pojechaliśmy około dwóch tygodni po ślubie. Odbyła się ona w Szwajcarskiej Saksonii oraz w Dreźnie - bardzo malowniczych miejscach, które świetnie nadają się do tego typu zdjęć. Mimo wielu godzin pracy, entuzjazm nikogo nie opuszczał. Serdecznie podziękowania dla Serhiy’a Prylutskyy’ego za uczynienie naszych zaślubin jeszcze bardziej wyjątkowymi i cudowną pamiątkę z tego dnia oraz dla jego asystentki - Lilii Harasymiuk, która pomagała w sesji - za niespożytą energię do pracy.
13.11.2018 20:56:03

Имя: Łukasz
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Opole
Комментарий: MEGA MEGA POZYTYWNIE! Widać i czuć od początku ze Serhijej kocha to co robi! Bardzo pozytywny człowiek z dużym zaangażowaniem. Nigdy nie musieliśmy się o nic martwić, zawsze sam wcześniej zadzwonił nas poinformować o wszystkim i wypytać o szczegóły. W dniu ślubu zadziwiał wszystkich gości swoją aktywnością i pozytywną osobowością! Fotoksiążka/Album to prawdziwa PETARDA! Plener w Dreźnie i okolicy też genialny. Trudno wyrazić w tekście jak duże jest nasze zadowolenie. Polecamy każdemu kto jest zainteresowany.
25.10.2018 22:11:37

Имя: Kateryna
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Mielno
Комментарий: "To są najlepsze zdjęcia ślubne jakie do tej pory widziałam" - to są słowa mojej makijażystki po tym jak wysłałam jej link z naszymi zdjęciami, by zobaczyła jak prezentował się makijaż. To tylko jedna z pochwał które dostałam! Zacznę od początku :) współpraca z firma Peleton Studio (czyli z Serhijem), była na najwyższym poziomie. Od początku wiedzieliśmy ile, za co i kiedy. Przed ślubem stale z nami się kontaktował by wiedzieć wszystkie szczegóły (sukienki druhien, kwiaty, kolor przewodni, miejsce, czas). Bardzo motywował nas (kupcie ognie! Zróbcie ściankę!). Widać, że człowiek ma pasje i kocha to co robi. Cholernie mu zależy na dobrym materiale. Na weselu mimo ze robił zdjęcia, to zawsze zabawiał gości, nie ma tak, ze zdjęcia maja tylko Ci którzy się bawili, starał się każdego zaangażować do zabawy, do uśmiechu :) Wiele moich znajomych narzeka ze z swojego ślubu nie maja zdjęć porządnych z mama, ze świadkami, a tylko jak goście siedzą w kościele i tańczą :) ja mam wszystko! Przypomniała mi się każda chwila. Nie umknęło mu się nic! Wszystko co działo się na sali, a nawet poza (!) mam uwiecznione :) Sesja zdjęciowa... jak bardzo nam się nie chciało i jak cudowne są efekty! Ugotował kanapek na cały dzień, załatwił makijażystkę, fryzurę, wybierał bukiet :D wszystko za nas i dla nas :) mamy bardzo dużo zdjęć z wesela (wszystkie są obrobione). Mamy przepiękny skórzany album, a w nim wszystkie najpiękniejsze chwile z wesela i sesji :) zdjęcia są tak ładnie nadrukowane, ze widać każdy najmniejszy wzór mojej sukni (trzeba to widzieć na żywo bo się nie da tego opisać). Jednym słowem, to człowiek który czyta w myślach i robi więcej niż od niego się oczekuje. Jest super mega pozytywny i ma masę pomysłów. Najlepiej o nim świadczą zdjęcia :) dziękujemy Ci jeszcze raz! Cała rodzina zachwycona!
13.01.2018 00:31:07

Имя: Kuba
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Wrocław
Комментарий: Na ofertę studia Peloton trafiliśmy poprzez targi ślubne i muszę przyznać, że był to świetny strzał. Serhiy to prawdziwy profesjonalista. Każde zdjęcie było przygotowane, nieraz trzeba było zmieniać pozycję, coś poprawić aby wyszło idealnie - to pokazuje, że Serhiy traktuję swoją pracę poważnie, widać że zdjęcia to jego pasja. Na weselu oprócz zdjęć, potrafił również rozbawić towarzystwo, goście mówili że był niczym prawdziwy wodzirej. Na sesji plenerowej również odwalił kawał dobrej roboty - zdjęcia trwały aż do północy. Na koniec dostaliśmy pendrive w stylowym opakowaniu oraz piękną fotoksiążkę. O zdjęciach myślę że nie muszę się rozpisywać, bo każdy może je znaleźć na stronie - wyszły znakomicie. Podsumowując - Serhiy to super gość, profesjonalny, z pasją i zaangażowaniem. Jeżeli lubicie zdjęcia i nie straszne wam ustawić się kilka razy aż wyjdzie idealnie - to wybór dla was!
24.11.2017 22:15:05

Имя: Ania i Mateusz
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Jelenia Góra
Комментарий: Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy naszego fotografa Serhiy-a,który podczas ceremonii,wesela i naszej sesji poślubnej był w 100% perfekcjonistą, a jednocześnie miał bardzo dobry kontakt z gośćmi,potrafił ich rozbawić i zachęcić do pozowania. Zdjęcia wyszły idealne- fotograf uchwycił wszystko na czym nam zależało,zdjęcia z ceremonii i wesela pokazują kościół,przysięgę,naszych gości i dobrą zabawę,zdjęcia plenerowe są romantyczne,nastrojowe,mają charakter artystyczny. Sesja plenerowa odbywała się w Karkonoszach i jesteśmy pod wrażeniem,bo fotograf we wszystkie miejsca udał się jeszcze przed weselem i sesją, aby jak najlepiej się przygotować do pracy. Zdjęcia są piękne.Fotoksiążkę zamówiliśmy w oprawie skóra plus szklana okładka i tak nam się podobała,że dodatkowo domówiliśmy jeszcze dla rodziców- byli zachwyceni! Polecamy z całego serca-Ania i Mateusz
05.10.2017 09:47:52

Имя: Sonia
Событие: Prywatna
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Kraków
Комментарий: Polecamy z mężem z całego serca! Serhiy całą sesje nas tak rozbawiał,że nie można się było nudzić! Na zdjęciach są szczere uśmiechy przynajmniej a nie sztuczne pozowane. Niestety nie udało się, żeby również nam fotografowal wesele czego strasznie żałujemy, bo sesja wyszła cudnie! Klimat zdjęć niesamowity, inny niż sesje jakie się robiło kiedyś a niektórzy niestety dalej takie robią. Każdy kto ogląda się zachwyca i widać, że jakość książki jest na najwyższym poziomie bo zdjęcia wydają się być aż w 3D! Tak wyraźne i ostre, że aż niewiarygodne. :) Serhiy jeszcze raz Ci dziękujemy! I za śliczne zdjęcia i za atmosferę która robiłeś na sesji! Było zabawnie mega, nigdy tego nie zapomnimy :) "zajebiscie!" :)
29.09.2017 23:33:36

Имя: Katarzyna i Grzegorz
Событие: Ślub
Услуга: Sesja + Fotoksiążka
Город: Wroclaw
Комментарий: Fotografów, którzy robią poprawne zdjęcia, jest bardzo dużo. A jednak poprawne zdjęcia to za mało. W tym zawodzie trzeba mieć pasje i zaangażowanie, a przede wszystkim wiedzieć co się chce osiągnąć, jeszcze za nim weźmie się aparat do ręki. Serhiy zdecydowanie jest właśnie takim człowiekiem. Praca z nim to czysta przyjemność. Rzadko zdarza się spotkać osobę z takim entuzjazmem. Kiedy byliśmy już zmęczeni i mieliśmy ochotę wracać, to właśnie ten entuzjazm, pozwolił na zrobienie jeszcze kilku zdjęć, które teraz zachwycają. Poranna sesja wprawiła nas w doby nastrój i spowodowała, że ten dzień stał się jeszcze piękniejszy. Miejsca sesji zostały wczesnej sprawdzone (łącznie ze zorganizowaniem odpowiednich pozwoleń) i świetnie pasowały do naszego charakteru. Wszystkie zdjęcia wyszły fantastyczne, a foto-książka robi niesamowite wrażenie. Jeśli szukacie kogoś, kto nie tylko robi poprawne zdjęcia, to trafiliście w dobre miejsce.
03.09.2017 20:26:59

Имя: Anna
Событие: Przyjęcie
Услуга: Sesja zdjęciowa
Город: Wrocław
Комментарий: Z całego serca polecam fotografie z Serhiyem. Robił nam zdjęcia na wieczorze panieńskim gdzie nie wszystkie dziewczyny się znały bo była to grupa z Wrocławia i Szczecina i tak wszystkie zintegrował ze sobą ze zdjęcia wyszły najlepiej na świecie ale również impreza się super rozkręciła. Serhiey jest profesjonalistą miał ze sobą mnóstwo sprzętu i potrafił nas ustawić w pozycjach i miejscach gdzie nikt by się nie spodziewał ze będą z tego fajne zdjęcia s wyszły naprawdę extra ! Nie dość ze ma świetne oko to również podejście do ludzi. Serhiy twoje zdjęcia to potęga są nietuzinkowe i zaskakujące ;) dziękujemy ci bardzo za świetna atmosferą na zdjęciach za cierpliwość i entuzjazm . Widac ze kochasz to co robisz . Zdjęcia już są wywołane i będą wisieć na ścianach ;) jesteś najlepszy !!
16.08.2017 17:23:33

Имя: Валерия и Олег
Событие: Свадьба
Услуга: Фотосъемка
Город: Киев
Комментарий: Сережка,спасибо тебе за то что ты смог запечатлить наш праздник на всю оставшуюся жизнь!!!Мы в восторге!!!С восхищением постоянно пересматриваем все фото и вспоминаем как круто было тогда)))А от фотоальбома вообще мурашки по коже! Нет слов!!! Спасибо ;)))
15.01.2015 10:43:45

Имя: Алина
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Киев
Комментарий: Сережа, спасибо тебе огромное от всей группы МО-41 (2014) за отличные фотокниги и за чудесно проведенное время! Было и весело, и интересно, и память осталась на всю жизнь! Твое умение подстроиться под человека и поднять настроение поразило всех! До сих пор некоторые фразы вспоминаем! Интересная и качетсвенная работа - сразу видно руку профессионала! Это было незабываемо! Спасибо еще раз!
17.09.2014 00:08:35

Имя: Инна
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Киев
Комментарий: Хочу поблагодарить Серёжку за отлично проделанную работу!!!Все остались в восторге не только от качества фото и альбомов, но и от самого процесса съёмки! Фотосессии были довольно нестандартными, динамичными, а что самое главное - фотограф полностью подстраивался под настроение и желания участвующих)Нам предоставлялся полный спектр осуществления наших предпочтений и благодаря этому все остались довольны! С благодарностью от ПЦБ-41 2013-2014 года!!!
16.09.2014 16:53:10

Имя: Анжела
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Киев
Комментарий: Велике ДЯКУЮ від всієї групи ПЦБ-42! Фотки вийшли яскраві, життєрадісні та наповнені позитивними емоціями. Варто сказати про сам процес фотозйомки: був на вищому рівні, але головне те, що проходила вона ДУЖЕ весело :) Навіть ніхто не сумнівався, що фотки будуть круті! Щодо індивідуальних портретів, то все чітко відпрацьовано: дійсно всі вийшли красунчиками (без перебільшень) ;) Якщо хочете реально ЯКІСНИЙ альбом (бо тільки обкладинка чого варта) і круті фото, то без сумніву звертайтеся до цього талановитого фотографа)))) Усхів!
15.09.2014 20:03:20

Имя: Дария
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Киев
Комментарий: Передаю огромною благодарность от всей группы замечательному фотографу Сергею, который с любовью и позитивом относиться к своей роботе! Спасибо за веселые и приятные фотосъемки, за то что умело подходит к своей работе, делает великолепные снимки, подбадривает и веселит людей, и делает процесс ярким и незабываемым! Альбом превзошел все наши ожидания, и мы будем с удовольствием открывать его каждый раз!!! Еще раз спасибо за проделанную работу и профессионализм! Студенты ПЦБ-48,КНУБА!
12.09.2014 20:10:57

Имя: Тамара
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Киев
Комментарий: ПЦБ 44..КНУБА От всех нас огромное спасибо Сереже. Отзывчивость, профессионализм и ответственность, и конечно же, крутейший результат, что может быть лучше?) Прекрасные фотоальбомы сделаны с душой. Мы очень рады, что ты нас нашел) Спасибо :)))
12.09.2014 12:44:41

Имя: Екатерина
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Киев
Комментарий: Спасибо огромное Серёже от стоматологов. Группа 23 НМУ им.А.А.Богомольца 2014 года выпуска в восторге как от проведённых вместе съёмок, так и от полученного результата. Потрясающая способность у фотографа вызвать искренние эмоции, веселье, изумительные комбинации на природе,фотки с развеселенными преподами - всё это сейчас и ещё долго будет вызывать приятные воспоминания о таком нелёгком периоде учёбы. Спасибо, тебе, Серёжа, ещё раз от нас всех. Ты настоящий профессионал. Будем рекомендовать только тебя!
10.07.2014 11:33:10

Имя: Екатерина
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Киев
Комментарий: Хочу выразить ОГРОМНОЮ благодарность от себя и всей группы 4ЕЗ-В Киевского електромеханического колледжа фотографу Сергею за выпускную фотокнигу! Альбом вызывает невероятный восторг! Фотографии просто чудесные, красочные, прекрасно и качественно обработаны! Мы ни капли не жалеем что остановили свой выбор именно на этом варианте! с Серёжей очень приятно работать! Советуем всем обращаться именно сюда, не пожалеете) еще раз огромное спасибо)
19.06.2014 00:44:30

Имя: Валерия
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Киев
Комментарий: От всей группы 5-КИКС Государственного экономико-технологического университета транспорта огромное спасибо!!!Альбом нереально крутой!Все в восторге!!!Это было супер!!!
05.06.2014 18:09:35

Имя: лена
Событие: Выпускной
Услуга: Фотосъемка
Город: Киев
Комментарий: Сергей, спасибо за чудесный альбом) Было очень приятно с вами работать! Фотографии просто бомба. От всей группы хочу сказать огромное вам спасибо за прекрасный альбом и понимание)
02.06.2014 00:58:38

Имя: Роман
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Київ
Комментарий: Сергій, дякую величезне за такий альбом, фотографії якого будуть завжди мені нагадувати мій дружній і веселий клас. Вони всі чудові, яскраві і якісні. Дійсно, людина - професіонал. Було приємно з тобою працювати!!!!))))
31.05.2014 09:20:08

Имя: Наталья
Событие: Свадьба
Услуга: Фотокнига
Город: Конотоп
Комментарий: Сережа,спасибо огромное за фотографии, которые одна лучше другой!!! Мы в восторге и не только мы)) Спасибо за прекрасную память на всю жизнь!! Фотографии хочется смотреть вновь и вновь. Очень приятно было с тобой работать, ты прекрасный профессионал, и хороший человек!! Фотографии все яркие, красивые, интересные и очень качественные!! Еще раз спасибо за эти эмоции и великолепнейшие фотографии!
03.01.2014 18:57:45

Имя: Валя і Вова
Событие: Свадьба
Услуга: Фотокнига
Город: Київ
Комментарий: Дякуємо за весільну фотозйомку, яка доповнила наше свято приємними емоціями. Альбом вийшов просто неперевершений і все завдяки людині - професіоналу і таланту своєї справи - Сергієві.
11.11.2013 18:01:30

Имя: Людмила
Событие: Выпускной
Услуга: Спецзаказ
Город: Киев
Комментарий: Спасибо ребятам за замечательную работу, живые эмоции на фотографиях и массу позитивных воспоминаний! Вы сделали наш праздник ярче!)))))
13.07.2013 17:32:17

Имя: Ксюша
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Київ, КНУБА
Комментарий: Не достатньо слів, щоб описати пережиті емоції і відчуття...Одним словом: це було - ПРЕКРАСНО! Хороший настрій, гарно проведений час і в результаті Альбом, який можна назвати шедевром. А все це лише завдяки Сергію - людині , яка обожнює свою роботу і віддається їй на всі 250%, а можливо і більше...Якби кожен любив так свою справу, то жити мабуть стало краще, а світ і люди стали б добрішими. Щиро дякуємо від ТБКВМ-2013 КНУБА, бажаємо процвітання, наснаги, лише позитивних і відповідальних клієнтів і невичерпного позитиву))))
11.07.2013 11:24:10

Имя: Тоня
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Харьков
Комментарий: Очень классный альбом, всем безумно понравился) Приятно работать с этим человеком! Все фотосессии проходили весело и дружно!!! Фото в альбомах очень красочные и живые)) Всем советую))
14.06.2013 22:46:54

Имя: Наталья и Виталий
Событие: Свадьба
Услуга: Фотосъемка
Город: Конотоп
Комментарий: У меня нет слов...Сергей - это волшебник и мастер своего дела!!!Делали снимки нашей свадьбы. Все прошло здорово, фотографии получились замечательные,а фотоальбом это нечто)) Я с мужем и нетолько,все наши родственники и друзья просто в восторге от его работы. Заслуга Сергея не только в том, что он классно фотографирует, но и как человек очень легкий, с которым приятно работать (и это прчём заказывали фотографа в слепую.) Он превратил нашу свадьбу в настоящую сказку. Серёжа,спасибо тебе))) Ты просто умничка!!! Удачки тебе!!!
05.12.2012 14:02:48

Имя: Оля
Событие: Свадьба
Услуга: Фотосъемка
Город: Киев
Комментарий: Ни на миг не сожалеем о выборе! Очень довольны результами, книга отменная и много разворотов! А сама фотосессия происходила как в сказке, все было весело и добродушно. Все наши пожелания были учтены, мы очень довольны! Чуть ли не каждый день листаем альбом))) Родители и свидетели тоже в восторге. Планируем и все дальнейшие события запечатлять только с Сережей! Вот что значит мастер своего дела!
05.11.2012 15:12:35

Имя: Виктория
Событие: Свадьба
Услуга: Фотосъемка
Город: Конотоп
Комментарий: Мы с мужем благодарим Сергея за его профессионализм, за то, что для человека фотография- любимое дело и он занимается им с удовольствием. Фотографии получились яркими, живыми, настоящими, а фотосъемка прошла быстро и непринужденно. Спасибо Сергею за живые эмоции!
28.09.2012 19:56:42

Имя: Назар
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Київ
Комментарий: Альбоми просто бомба, дуже високого класу фотографії получились і надзвичайно позитивні :) Також ніколи не забуду як проходили фотозйомки, Сергій дійсно майстер своєї справи, вмів і завести нас і розсмішити так, що у нас уже рот піссля тих зйомок був розтягнутий від посмішок :) Було реально круто і незабутньо, ми отримали прекрасну пам’ятку на все життя!
28.09.2012 09:25:03

Имя: Ирина
Событие: Выпускной
Услуга: Фотокнига
Город: Киев
Комментарий: То, что делает Сергей, нельзя описать словами. Он волшебник. Настоящий волшебник! Очень хороший человек: веселый, энергичный, ответственный, пунктуальный, располагает к себе,с ним чувствуешь себя легко и непринужденно ... Но самое главное - это его работа!!! Он делает фотографии живыми, чувственными! Очень креативный! Мы просто не можем насмотреться на наши фотографии! Фото - это память на всю жизнь!я настоятельно рекомендую Сергея!!! Доверившись ему, вы никогда не пожалеете, а еще тысячу раз скажите "спасибо"! Сергей - ты СУПЕР!!!! Еще раз, спасибо, от всей 15 группы стоматологов ))
27.09.2012 19:35:48

Имя: Тарас
Событие: Частное фото
Услуга: Фотосъемка
Город: Киев
Комментарий: Давно хотел сделать семейную фото сессию,и вот на мой день рождения жена сделала мне такой подарок)))) Я был в восторге. Фото просто супер))) Работать с Сергеем одно удовольствие
23.02.2011 10:46:42

Имя: Таня
Событие: Свадьба
Услуга: Фотосьемка
Город: Конотоп
Комментарий: Мы очень благодарны профессионализму Cергея Прилуцкого, и хотим сказать огромное СПАСИБО. Благодаря тебе мы будем вспоминать этот день только в самых ярких и веселых красках, и хотим пожелать тебе творческих успехов,замечательных клиентов и реализации планов.
03.02.2011 11:58:46

Имя: Таня
Событие: Свадьба
Услуга: Фотосьемка
Город: Конотоп
Комментарий: Я и мой муж в восторге от работы Сергея Прилуцкого!!! Он постарался сделать так, что все чувства и переживания того сказочного дня - нашей свадьбы отразились на фотографиях!Сергей был фотографом на нашей свадьбе 7 августа 2010 года! И у меня много хороших слов и только положительные эмоции. Этот человек работает очень профессионально, предлагает много постановочных кадров и в то же время поддерживает наши идеи.С Сергеем легко,весело и комфортно!
02.02.2011 17:24:14

Cтраницы: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11